Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

UNDERGROUND - Kazimierza Wielka

Ocena: Brak ocen

Informacje o klubie

NazwaUNDERGROUND
Adresul. Wielgus
Godziny otwarcia20:00 - 03:30
SelekcjaTak
Kontakt tel.790 306 108
Strona wwwhttp://www.klubunderground.pl/
E-mailgrelik@op.pl


Club Underground znajduje się w miejscowości Wielgus w woj. Świętokrzyskim, 7 km od Kazimierzy Wielkiej.
Nie ma sobie równych, ponieważ jako jedyny do dyspozycji Gości posiada 1000 m2 przestrzeni, w całości monitorowanych. Na dwóch poziomach umiejscowione są dwie sale taneczne. Pierwsza znajdująca się pod ziemią, z najnowocześniejszym oświetleniem oraz nagłośnieniem, trzynastoma 10-cio osobowymi lożami oraz bogato wyposażonym barem gdzie rozbrzmiewa muzyka klubowa. Druga sala z klimatycznym wystrojem, z dużym parkietem tanecznym, na którym królują największy hity lat 80-tych oraz przeboje disco polo, przystosowana jest do organizowania koncertów.

Lokal posiada również strefę gastronomiczną z bogatą kartą menu.

Oferujemy dwa oświetlone i monitorowane, całkowicie bezpłatne parkingi z 350cioma miejscami.

Dzięki swojemu położeniu Klub UNDERGROUND przystosowany jest do organizowania imprez masowych, gdzie prócz pięknego krajobrazu można podziwiać plener z jaskiniami oraz licznymi oczkami wodnymi. Obok budynku klubu jest usytuowany hotel/zajazd z myślą o klubowiczach przybywających do nas z odległych stron.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieKomentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję